KOMUNIKAT ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W KRZYŻANOWICACH

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo Naszych Klientów i Pracowników, w związku z wystąpieniem pandemii koronawirusa, na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów (Dz. U. 2020, poz. 566), wprowadziliśmy następujące zmiany w pracy Banku Spółdzielczego w Krzyżanowicach i podległych Punktach Kasowych:

  • w godzinach 10:00 – 12:00 obsługa bezpośrednia prowadzona będzie wyłącznie dla seniorów, czyli osób starszych, które ukończyły 65 lat,
  • w siedzibie Banku Spółdzielczego w Krzyżanowicach ul. Tworkowska 12, nie może przebywać więcej niż 2 klientów jednocześnie,
  • w Punkcie Kasowym w Tworkowie ul. Główna 48 oraz w Punkcie Kasowym w Chałupkach ul. Raciborska 83 może przebywać maksymalnie 1 klient.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:

1) telefonicznego, pod numerami telefonów:
(32) 419-40-44
(32) 419-40-11

2) mailowego, pod adresem: info@bskrzyzanowice.pl

Ponadto rekomendujemy:
• realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną oraz bankowość mobilną.
• wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Krzyżanowicach

POBIERZ APLIKACJĘ

Miej dostęp do konta kiedy chcesz z aplikacją MeanderBank dostępną na systemy Android i iOS

ikona app store ikona google play
projektowanie stron www